Chcesz aby twoje dziecko uczyło się języka angielskiego w sposób zarówno efektowny, jak i ciekawy? W takim razie poznaj ofertę wyjątkowej szkoły językowej dla dzieci – Baby English Center.

W obecnych czasach nauka języka angielskiego stanowi swego rodzaju konieczność, bowiem – bez względu na miejsce, w jakim mieszkamy – jesteśmy otoczeni przez angielskojęzyczne zwroty. Co jednak najważniejsze to fakt, iż w przypadku zdecydowanej większości firm argumentem przemawiającym za zatrudnieniem pracownika jest właśnie dobra znajomość języka angielskiego. Kiedy warto rozpocząć naukę? W praktyce każdy moment jest odpowiedni! Poznaj szkolę językową, do której możesz zapisać zarówno swojego dziecko, jak i… siebie samego.

Dla maluszków

Baby English Center to niezwykła szkoła językowa, do której uczęszczać mogą zarówno dzieci, jak i dorośli. Jaki jest minimalny wiek dziecka, mogącego brać udział w zajęciach?  Pakiet nauczania Baby Time został opracowany z myślą o potrzebach maluchów w wieku od 1,5 roku do 3 lat. Same zajęcia prowadzone są w formie luźnej zabawy, dzięki czemu dzieci osłuchują się z językiem i zarazem szybko przyswajają słownictwo. Co istotne to fakt, że w lekcji biorą również udział rodzice. Wszystko po to, aby zapewnić najmłodszym maksimum komfortu, bezpieczeństwa oraz rodzinną, ciepłą atmosferę.

Dla starszych dzieci

Z myślą o nieco starszych dzieciach, mieszczących się w przedziale wiekowym od 3 od 7 lat stworzone zostały zajęcia języka angielskiego metodą Genki. Na czym polega wspomniana technika? Metoda Genki to nic innego, jak tylko nauka języka angielskiego poprzez zabawę. Kurs angażuje dziecko już od samego początku, a wszystko to za sprawą multimedialnych, interaktywnych materiałów. Co istotne to fakt, iż technika Genki uwzględnia wprowadzanie nowego słownictwa oraz zagadnień gramatycznych dosłownie na każdym poziomie nauczania.

Dla dorosłych

Opisana powyżej technika Genki może być z powodzeniem stosowana również w przypadku osób dorosłych. Kto powinien rozważyć uczestnictwo w zajęciach metodą Genki? Przede wszystkim ludzie, którzy pragną w satysfakcjonującym stopniu przyswoić język angielski, jednak nie mają ochoty uczestniczyć w monotonnych, mało efektywnych zajęciach. Jeśli lubisz dobrą zabawę, wyzwania i nie boisz się kontaktu z drugim człowiekiem, to nauka za pomocą techniki Genki będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Jak widać na powyższych przykładach, szkoła językowa Baby English Center wychodzi naprzeciw oczekiwaniom maluchów, dzieci nieco starszych, jak również ich rodziców. A jeśli o rodzicach mowa, to z powodzeniem mogą oni zarówno pić wyborną kawę, jak i uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego bądź też hiszpańskiego w trakcie trwania lekcji dziecka. W ten prosty sposób każdy z członków rodziny uczy się dosłownie w tym samym momencie! Więcej informacji na temat Baby English Center znajdziesz na stronie www.babyenglishcenter.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]