Jak pozbyć się sińców pod oczami?

Sińce pod oczami są częstym problemem kobiet w każdym wieku. Porównywane do oczu pandy, często przybierają odcienie fioletowe, ciemne, nawet zielonkawe i nigdy, przenigdy nie wyglądają dobrze ani uroczo. Niekiedy są efektem zarwanej nocy, w innych przypadkach warunkują je geny przekazywane z pokolenia na pokolenie. Pierwsza sytuacja to jeszcze nie tragedia, bowiem po kilkunastu godzinach i efektywnym odpoczynku wszystko wraca do normy. O wiele trudniej pozbyć się ich lub zamaskować je, kiedy są prezentem od rodziców czy dziadków. Co zrobić, aby jak najbardziej je ukryć? Czy krem pod oczy Revitalift rozprawi się z sińcami?

Sińce pod oczami – ratunku!

Sińce pod oczami pojawiają się u kobiet bez względu na wiek – nie jest to przymiot starszych pań. Bardzo często miewają je nastolatki i młode kobiety, które imprezując, ucząc się lub pracując po nocach, nie dosypiają. Sińce mogą być oznaką przemęczenia, ale też stresu czy nieodpowiedniej diety. Jeśli jest to problem chwilowy, związany z tymi właśnie czynnikami, walka z nimi jest relatywnie prosta. Pomogą maseczki odżywiające, żelowe okłady pod oczy czy użycie korektora – musi być dobrze kryjący i najlepiej dobrać kosmetyk w odcieniu o ton jaśniejszym niż podkład. Takie rozwiązanie pomoże rozświetlić spojrzenie i doda świeżości. Druga sprawa, jeśli sińce to coś, z czym borykamy się od zawsze. Wówczas dobry korektor to podstawa. Oprócz tego warto postawić na rozświetlacz i zaaplikować go na kości policzkowe i łuki brwiowe, aby odciągnąć uwagę od ewentualnych prześwitujących miejsc. W takich przypadkach warto też starać się zminimalizować efekt działania genów i potraktować swoje sińce profesjonalnym kosmetykiem, jakim jest krem pod oczy Revitalift.

Revitalift pod oczy – czy to dobry wybór?

Krem pod oczy Revitalift to jeden z proponowanych przez markę L’Oreal Paris produktów dla kobiet dojrzałych. To kosmetyk typu anti-age, czyli mający pomóc w walce z oznakami starzenia. W rzeczywistości Revitalift pod oczy ma potrójne działanie – poprawia sprężystość skóry pod oczami, redukuje opuchnięcia i sińce, a przy okazji wypełnia skórę i sprzyja redukcji zmarszczek w okolicach oczu. Wszystko to za sprawą innowacyjnej, opatentowanej przez markę cząsteczki pro-xylane oraz kwasu hialuronowego, uznawanego za naturalny wypełniacz. Tak, naturalny! Kwas hialuronowy znajduje się w warstwach podskórnych w naszym ciele i odpowiada za nawilżenie, a także sprężystość skóry, jednak z wiekiem jego ilość znacznie się zmniejsza, trzeba więc dostarczać go organizmowi poprzez kosmetyki. Efekty, jakie przynosi stosowanie tego kosmetyku, są rewelacyjne i rewolucyjne – regularna aplikacja kremu Revitalift pod oczy sprawi, że w kilka tygodniu cofniesz się o kilka lat – połącz stosowanie tego produktu z higienicznym trybem życia: wysypiaj się, od czasu do czasu stosuj maseczki, jedz zdrowo. Efekty cię zachwycą!

[Głosów:0    Średnia:0/5]