Woda Fiji to naturalna artezyjska woda mineralna rozsławiona za sprawą unikalnych właściwości – bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych, propagowana przez celebrytów. Woda Fiji przez wielu uważana jest za eliksir młodości i najlepsza recepta na zdrowie. Odznacza się wyjątkową czystością, ponieważ jest wydobywana w niezanieczyszczonych lasach deszczowych położonych z dala od przemysłu, ze źródła, które znajduje się pod warstwą lawy wulkanicznej. Woda nie ma określonego smaku ani aromatu, za to wspaniale gasi pragnienie i orzeźwia.

Woda Fiji – skąd fenomen?

Dzięki właściwościom zasadowym (pH 7,7) woda Fiji wywiera pozytywny wpływ na zakwaszony organizm. Jest polecana przez dietetyków i lekarzy, jako produkt, który ma ogromny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Jak działa? Wspomaga pracę układu pokarmowego, gdyż przyczynia się do usuwania kwasów z organizmu. Dzięki właściwościom detoksykacyjnym zapobiega osteoporozie. Wywiera korzystny wpływ na poziom cukru i cholesterolu w organizmie. Jest przeciwutleniaczem, który neutralizuje wolne rodniki odpowiadające za starzenie się organizmu. Doskonale nawadnia, poprawia samopoczucie i dodaje energii, wspomaga usuwanie toksyn. Zdaniem ekspertów to jedna z wartościowszych wód – produkt o wysokich walorach smakowych i właściwościach prozdrowotnych.

Woda z Fiji – gdzie kupić?

Wody Fiji raczej nie kupimy w osiedlowym markecie. To produkt wysokiej jakości, dostępny głównie w dobrze zaopatrzonych delikatesach internetowych jak na przykład Amus.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]