Urodziny dziecka to szczególny dzień. Dla naszych pociech to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, my natomiast zastanawiamy się często z lękiem w oczach, jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dla naszej pociechy i jej przyjaciół.

Organizacja urodzin dla dzieci w domu

Oczywiście można zorganizować urodziny w domu. To wydaje się na pierwszy rzut oka bardzo skutecznym rozwiązaniem. I rzeczywiście – jeśli nasze dziecko chce zaprosić pojedyncze osoby, można podjąć się takiego przygotowania urodzin samodzielnie. Wystarczy wówczas tort, ciekawe dekoracje, słodycze i ewentualnie jakaś osoba, która przyjdzie pobawić się z dziećmi. Jednak na pewno nie będą to niezapomniane urodziny.

A już zdecydowanie konkretny problem pojawia się, kiedy nasza pociecha chce zaprosić więcej osób na swoje przyjęcie. Wtedy okazuje się, że mamy mnóstwo gotowania, dzieci robią wiele hałasu, bo się nudzą w tak ciasnej przestrzeni jaką jest pokój. Na dodatek po ich wyjściu zauważamy liczne plamy, przedmioty do naprawienia itp. Podsumowując – urodziny dla dzieci w domu wcale nie wychodzą tanio i często kosztują nas wiele wysiłku.

Urodziny dla dzieci organizowane przez firmę

Można również skorzystać z oferty jednej z wielu firm, które zajmują się organizacją urodzin dla dzieci. Jak wyglądają takie urodziny zorganizowane przez firmę? Tu możliwości jest naprawdę wiele. Zazwyczaj takie firmy mają jakiś swój lokal i to my wybieramy, jakie atrakcje chcemy mieć dla swojego dziecka.

A co możemy wybrać? Oczywiście inna oferta jest dla dzieci młodszych, a inna dla starszych. Urodziny dla młodszych dzieci często mają w sobie jakiś element bajkowy raz przeróżne zabawy, jak np. malowanie twarzy. Tymczasem urodziny dla dzieci starszych często zawierają w sobie elementy nawiązujące do popularnych dzisiaj show jak np. the voice of Poland.

Urodziny dla dzieci w lokalu

Oczywiście urodziny dla dzieci można jeszcze zorganizować w różnych lokalach. Przede wszystkim będą to oczywiście jakieś lokale gastronomiczne – pizzerie, restauracje fast foodowe. Tam dzieci będą mogły się wyszaleć, zjeść coś, co lubią.

Urodziny dla dzieci mogą także być zorganizowane w nieco bardziej oryginalnym miejscu. Mowa tu o przeróżnych parkach linowych, parkach zabaw, wesołych miasteczkach itp. Co ciekawe – warto rozważyć tę opcję, ponieważ dzisiaj bardzie wiele obiektów ma w swojej ofercie także organizację urodzin dla dzieci. A zatem mogą to być urodziny w zoo, na basenie, na stoku czy nawet – w muzeum! Tak spędzony dzień urodzin na pewno będzie niezapomnianą przygodą!

Artykuł powstał we współpracy z Uniwersytetem Rozwoju

[Głosów:1    Średnia:5/5]