Jesienna pogoda bywa bardzo kapryśna. Zwykle za oknem widzimy szarość i posępną pogodę. Możemy jednak poprawić sobie humor wykonują odważny oraz bardzo wyrazisty makijaż. Warto tutaj postawić na mocno podkreślone oczy oraz usta. Dzięki temu Twoja twarz będzie przyciągała uwagę.

Jak wygląda jesienny makijaż?

Jesienny makijaż bardzo różni się od letniego. Przede wszystkim jest mocniejszy i wykonywany przy użyciu bardziej trwałych kosmetyków. Trzeba w tym czasie zastąpić lekki podkład, produktem kryjącym o przedłużonej trwałości. W końcu twarz narażona będzie na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, deszcz, a czasem nawet i śnieg. Makijaż musi poradzić sobie z tą niesprzyjającą aurą. Stosując wysokiej jakości kosmetyki można będzie wykonać idealny jesienny makijaż, który pod każdym względem spełni nasze oczekiwania.

Makijaż oczu jesienią

Jesienią świetnie sprawdzą się ciemniejsze cienie do powiek, a także czarna kreska na powiece. Jest to zawsze modny trend, który przepięknie podkreśla oko i sprawia, że głębia spojrzenia jest hipnotyzująca. Warto także zadbać o gęste rzęsy, które powinny jednak wyglądać naturalnie. Nie należy nakładać dużej ilości tuszu, aby ich nie posklejać. Umiar w tym zakresie, a zarazem idealne wydłużenie rzęs sprawi, że całość będzie prezentowała się znakomicie.

Wybierz ciekawą kolorystykę

Intensywne róże czy jaskrawe zielenie zdecydowanie sprawdzą się w makijażu na jesień. Twarz będzie wówczas promienna.. Wybierając dobrej jakości pędzle do makijażu, które znajdziesz na pl.Oriflame.com, uda się wykonać perfekcyjny makijaż.

Usta jesienią

Warto tutaj postawić przede wszystkim na usta w intensywnych kolorach, jednak wykonywane przy użyciu matowych szminek. Wiśnia i wszelkie inne soczyste kolory będą jak najbardziej modne. Tak mocne akcenty kolorystyczne będą ciekawym pomysłem na to, aby uwydatnić najważniejsze cechy twarzy, jakie kobieta ma w zanadrzu. Jeżeli Twoją mocną stroną są usta, postaw na nie w jesiennym makijażu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]