Krzesełko do karmienia to jedno z pierwszych akcesoriów, które oswaja niemowlaka z nowym dla niego sposobem jedzenia. Przydaje się ono bowiem przede wszystkim w nauce spożywania pokarmów stałych, a potem w bezpiecznym i wygodnym dla niego towarzyszeniu rodzicom oraz starszemu rodzeństwu w posiłkach. Nic zatem dziwnego, że wybór odpowiedniego krzesełka spędza rodzicom sen z powiek.

Jednym z najbardziej znanych i cenionych przez rodziców modeli jest krzesełko do karmienia dziecka Baby Design. To bardzo funkcjonalne akcesorium, które wyróżnia się nie tylko estetycznym wyglądem, ale także praktyczną i łatwą w obsłudze budową. Krzesełko do karmienia Baby Design, jako jedne z nielicznych dostępnych na rynku, posiada bowiem możliwość rozłożenia go, które pozwala na przemienienie krzesełka w dodatkowe miejsce do zabawy. Fotelik do karmienia Baby Design posiada dodatkowo kilka pozycji regulowanych wysokości, jakie umożliwiają dostosowanie odpowiedniej wysokości siedziska do indywidualnych potrzeb maluszka.

Baby Design krzesełko do karmienia to produkt przeznaczony przede wszystkim dla niemowląt, ponieważ jego maksymalne obciążenie wynosi 15 kg. Z tego też powodu fotelik posiada dodatkowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko w stabilnej pozycji. Krzesełko Baby Design, jakie można znaleźć dla przykładu na stronie www.abcdomu24.pl, jest także niezwykle użyteczne dla rodziców, gdyż ma zdejmowana tapicerkę, dzięki czemu nie wymaga ono skomplikowanego czyszczenia. Nic zatem dziwnego, że krzesełko do karmienia Baby Design to jeden z ulubionych modeli fotelików młodych rodziców.

[Głosów:1    Średnia:5/5]