Fotelik samochodowy obrotowy

Najlepszy fotelik samochodowy dla dziecka to zawsze ten, który jest odpowiednio dopasowany do wieku, wzrostu i wagi malucha. Nie oznacza to jednak wcale, że konieczna jest jego wymiana co kilka miesięcy. Wiązałoby się to bowiem z niesamowitym obciążeniem dla domowego budżetu. Dobrym pomysłem jest fotelik samochodowy obrotowy, który można kupić już na etapie wybierania wyprawki, a jego liczne funkcjonalności będą służyły przez następne 4 lata. Dzięki dobrym ocenom uzyskanym w testach zderzeniowych mamy pewność, że podróże staną się bezpieczne.

Obrotowy fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18kg

Wybrać najlepszy fotelik wcale nie jest łatwo – musi odpowiadać naszym gustom, ale być przede wszystkim wygodny, funkcjonalny i bezpieczny. Konieczne jest więc uwzględnienie dosłownie wszystkich jego parametrów. Dzisiaj już wiemy, że najbezpieczniejsze są foteliki do jazdy tyłem – warto korzystać z nich tak długo, jak to możliwe. Co sprawia, że warto w nie zainwestować?

Obrotowy fotelik

Zauważ przede wszystkim, że fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18kg zapewni bezpieczeństwo w podróży. Zanim wybierzesz konkretny model, koniecznie sprawdź, jak wypadł w testach zderzeniowych i porównaj z innymi dostępnymi rozwiązaniami. Jeśli oczywiście nie bierzesz pod uwagę styropianowych podróbek dostępnych w hipermarketach, każdy fotelik sprzedawany w sklepach specjalistycznych jakąś skutecznością może się pochwalić. Niemniej okazuje się, że to właśnie foteliki do jazdy tyłem radzą sobie w nich najlepiej. Gwarantują bowiem najmniejszy nacisk na dziecko w chwili zderzenia. Najlepszym rozwiązaniem z pewnością będzie fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18kg, który przeszedł najtrudniejszy Test Plus. Dzięki niemu będziecie mogli podróżować naprawdę spokojnie.

fotelik samochodowy obrotowy

Warto podkreślić, że fotelik samochodowy obrotowy jest po prostu wygodny dla rodzica. Dzięki możliwości odwrócenia siedziska w stronę otwartych drzwi, jego użytkowanie staje się znacznie łatwiejsze. Można bowiem zapomnieć o dziesiątkach niewygodnych pozycji, które do tej pory były niezbędne, by prawidłowo przeprowadzić i zapiąć pasy maluchowi. Zwróć jednocześnie uwagę, że to nie tylko komfort – łatwiejszy dostęp do pasów oznacza także ich lepsze dopasowanie.

fotelik samochodowy z ISOfix

Nowoczesny obrotowy fotelik samochodowy z ISOfix został wyposażony w specjalne wkładki, dzięki którym jest dopasowany do dziecka. Jak wspominaliśmy, to podstawowy warunek bezpiecznej podróży – szczególnie istotny w pierwszych miesiącach życia niemowlęcia. W tym czasie prawidłowy kąt siedzenia wpływa na rozwój kręgosłupa. Nie zapominajmy jednak o stabilizacji, gdy niemowlak przeistoczy się już w przedszkolaka.

Obrotowy fotelik samochodowy 9-18 – nowoczesne technologie

Obrotowy fotelik samochodowy z ISOfix to wciąż jeszcze stosunkowa nowość na polskim rynku. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości przed zakupem, postaraliśmy się zebrać w jednym miejscu najważniejsze dotyczące go informację, dzięki którym podejmiesz świadomą i słuszną decyzję. Co sprawia, że fotelik samochodowy obrotowy jest lepszy od innych?

Obrotowy fotelik samochodowy 9-18

Wbrew dość powszechnej opinii, fotelik samochodowy obrotowy zapewnia dziecku wygodną i możliwie jak najlepszą pozycję do jazdy. Najnowsze modele posiadają bowiem innowacyjną instalację Universal Level Technology, która pozwala na dopasowanie do większości samochodów. Nawet spory kąt jej nachylenia w samochodach sportowych nie stanowi już więc dzisiaj problemu.

Wybrany fotelik tyłem do kierunku jazdy do 18kg ma przede wszystkim zapewniać ochronę w czasie zderzenia. Niezbędne jest, by jak najskuteczniej absorbował energię, tym samym chroniąc delikatne ciało podróżującego w nim maluszka. Przeglądając oferty producentów, zwróć uwagę na model wyposażony w pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber znajdujący się w zagłówku. To dodatkowa ochrona dla najbardziej wrażliwej części ciała dziecka.

fotelik tyłem do kierunku jazdy

Najnowszy fotelik samochodowy obrotowy marki BeSafe gwarantuje wygodę i perfekcyjne dopasowanie do dziecka. Został bowiem wyposażony we wkładkę Baby Shell™, która wspiera i chroni niemowlęta aż do 87 cm wzrostu. Na uwagę zasługują również wykorzystane w nim magnesy Magnetic Belt Assistants™, które pozwalają na odsunięcie na boki fotelika pasów i ułatwiają prawidłowe ich zapięcie. Nowoczesny obrotowy fotelik samochodowy z ISOfix stanowi połączenie bezpieczeństwa, wygody i funkcjonalności.

[Głosów:1    Średnia:5/5]