Bajkowe urodziny dla dzieci w Białymstoku

Organizacja urodzin dla dziecka to duże wydarzenie dla rodziców. Należy przygotować zaproszenia, jedzenie, tort urodzinowy, a także zapewnić zabawy i rozrywki dla rozbrykanych maluchów. To naprawdę ciężka praca i pewnie wielu rodziców byłoby zadowolonych, gdyby mogło zorganizować urodziny dla dziecka w jakimś magicznym miejscu, w których wszystko byłoby dopięte na ostatnich guzik. I wicie co? Właśnie takim miejscem jest Fabryka Misia w Białymstoku oferująca organizację imprezy urodzinowej dla dzieci.

Kompleksowa organizacja urodzin dla dziecka w Białymstoku

Fabryka Misia zajmuje się organizacją urodzin dla dzieci kompleksowo – w cenie imprezy Twoje dziecko otrzymuje wynajętą bajkową salę dla siebie i swoich gości, zorganizowane animacje, gry, konkursy i zabawy wraz z profesjonalnym animatorami. Fabryka Misia zajmuje się wszystkim: od zaproszeń, poprzez napoje i przekąski, aż po niespodziankę dla jubilata.

urodziny

Jakie atrakcje dostaje Twoje dziecka w ramach imprezy urodzinowej w Fabryce Misia w Białymstoku? Mamy wiec dyskotekę, kolorowe zmywalne tatuaże, malowanie twarzy, olimpiadę sportową oraz zabawy-niespodzianki. Ponadto Twoje dziecko i jego goście mają do dyspozycji wszystkie wspaniałe zabawki dostępne w Fabryce Misia, czyli trampoliny, karuzelę, zakręcone labirynty kolorowych tuneli, siatkowe przeszkody, zjeżdżalnie, kolorowe piłeczki oraz interaktywną podłogę. A wszystko w akompaniamencie fruwających baniek mydlanych oraz wesołej muzyki. Ukoronowaniem każdej imprezy urodzinowej dladziecka w Fabryce Misia w Białymstoku jest przepyszny tort.

Sala Rodziców, skąd możesz mieć swoje dziecko na widoku

Fabryka Misia to duże Centrum Zabaw oferujące aż 8 tematycznych sal urodzinowych dla najmłodszych:

  • Sala Misia największa sala w Centrum Zabaw. Idealna sala urodzinowa dla młodszych i starszych dzieci, która pomieści aż 40 dzieci i 40 dorosłych.

  • Sala Stadion sala w stylu boiska, która zachwyci każdego fana piłki nożnej. Pomieści 20 gości.

  • Sala Morska fantastyczna sala z nietypowym klimatem; fluorescencyjne światła zachwycą każdego malucha. Można do niej zaprosić aż 40 gości.

  • Sala Księżniczki doskonały wybór dla małej księżniczki! Sala urodzinowa na 15 osób.

  • Sala Piratów idealny wybór dla każdego chłopca i łobuzowanej dziewczynki. Piracki statek pomieści 15-osobową załogę.

  • Sala Disney wymarzone miejsce dla każdego fana bajek Disneya, pełne ulubionych bohaterów Twojego dziecka! Idealna sala dla 20 osób.

  • Sala Księżniczki 2 kolejne miejsce dla dziewczynek, które marzą, by zostać księżniczką! Wszystkie zaproszone damy będą oczarowane. Komnata idealna dla 20 osób.

  • Sala Dżungla ta sala urodzinowa to nietypowa przestrzeń urządzona w zielonych odcieniach, gdzie z przyjemnością spędzi czas każde dziecko. Można do niej zaprosić nawet 30 gości.

Kompleksowa organizacja urodzin dla dziecka w Białymstoku

Sala Rodziców, skąd możesz mieć swoje dziecko na widoku

Na opiekunów z kolei czeka przeszklona Sala Rodziców, w której można poczekać na swoje maluchy, a przy okazji obserwować jak się bawią. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat organizacji urodzin dla dziecka w Fabryce Misia? Skontaktuj się z Centrum Zabaw i zarezerwuj termin już dziś – https://fabrykamisia.pl/onas

[Głosów:2    Średnia:5/5]