poniedziałek, Maj 20, 2019

Odzież do karmienia? 3 kryteria, na które musisz zwrócić uwagę!

0
Odzież do karmienia? 3 kryteria, na które musisz zwrócić uwagę!

Spodziewasz się dziecka? Pewnie przygotowałaś już całą wyprawkę i kupiłaś masę potrzebnych i tych nieco mniej niezbędnych rzeczy dla swojego maleństwa. Czas pomyśleć też o sobie!

Mleko następne dla niemowląt – poznaj 3 wskazówki, które mogą pomóc Ci wybrać odpowiedni produkt!

0
Mleko następne dla niemowląt – poznaj 3 wskazówki, które mogą pomóc Ci wybrać odpowiedni produkt!

Laktacja to nieodłączny element przygotowań organizmu przyszłej mamy na pojawienie się maluszka. Mleko matki, z uwagi na swój unikatowy skład, który zmienia się wraz z potrzebami rosnącego niemowlęcia, jest w opinii ekspertów najlepszym pokarmem dla dziecka. Gdy jednak mama podejmie decyzję o zakończeniu karmienia piersią, pojawia się pytanie: jakie następne mleko dla niemowląt wybrać? Poznaj 3 wskazówki, które mogą ci w tym pomóc!

Rozszerzanie diety niemowlaka

0
Rozszerzanie diety niemowlaka

Według zaleceń warto karmić nasze pociechy wyłącznie piersią przez pierwsze 6 miesięcy. Jest to bardzo ważne i zdrowe zarówno dla dziecka, jak i dla kobiety. Pokarm matki zawiera cenne składniki, witaminy i białka odpornościowe, chroniąc w ten sposób przed wieloma, różnymi chorobami. Wraz z rozwojem maluszka warto jednak rozpocząć przygodę z urozmaicaniem diety i stopniowo wprowadzać nowe produkty.

Eksperci od żywienia niemowląt nieustannie podejmują dyskusje, próbując wskazać najlepszy czas. Najnowsze wytyczne wskazują na okres między 17. a 26. tygodniem życia. Zgodnie z tymi danymi, pierwsze próby wprowadzania pokarmów stałych powinny nastąpić po skończeniu przez niemowlę czwartego miesiąca, ale nie później niż po zakończeniu szóstego miesiąca życia. Drugie półrocze to okres intensywnego poznawania nowych smaków. Dziecko uczy się żuć i gryźć, dlatego należy zmieniać konsystencją podawanych dań.

Wielu rodziców staje przed dylematem od czego zacząć? Przede wszystkim od warzyw. Na początek najlepsze są: marchew, dynia i ziemniak. Po warzywach przychodzi kolej na owoce, najlepiej jabłko. W diecie dziecka niezbędne jest tez mięso (królik, kurczak, cielęcina), jajko oraz ryby. Nie powinno zabraknąć też produktów mlecznych (jogurty naturalne) oraz produktów zbożowych.

Często młodzi rodzice zastanawiają się jakie zupki i obiadki dla dzieci kupować, bądź przygotowywać? Wychodząc naprzeciw zabieganym rodzicom, producenci żywności dla niemowląt oferują szeroką gamę produktów. Sklep internetowy z zupkami dla dzieci bdsklep.pl ma w swojej ofercie różne dania mięsno-warzywne. Najważniejsze jest to, że dostępne tutaj produkty są bezpieczne, przygotowywane ze składników, pochodzących z upraw kontrolowanych i ekologicznych. Dzięki temu pozbawione są wszelkich niekorzystnych i szkodliwych dla zdrowia dodatków chemicznych, czy nawozów sztucznych. Ponadto każdy produkt zawiera informację dotyczącą wieku, od którego może być spożywany, co jest bardzo dużym ułatwieniem. Gotowa zupka dla dziecka jest żywnością zdrową i w pełni przebadaną. Dokonując takich wyborów mamy pewność, że podajemy dzieciom to, co najlepsze.

Jak urządzić kącik przedszkolaka?

0
Jak urządzić kącik przedszkolaka

Skoro tutaj trafiłeś to oznacza to, że zastanawiasz się jak urządzić kącik przedszkolaka. To jak powinien wyglądać pokój dziecięcy zależy od płci Twojej pociechy, ale i od zainteresowań Twojego dziecka. Zaleca się aby pokoje dla dzieci utrzymane były w jasnych kolorach. W tym celu wielu rodziców decyduje się na pomalowanie ścian na biało, bądź na jasne pastele. Jedną ze ścian można ozdobić za pomocą motywu z ulubionej bajki Twojego dziecka. Można też nakleić popularne w tych czasach figury geometryczne, paski, kropki, itd.

Co sprawdzi się w pokoju przedszkolaka?

Bardzo dobrze w pokojach dziecięcych sprawdzą się też antyramy i obrazy, albo mapa świata z doczepionymi zwierzątkami. Warto pomyśleć o łóżku, które nie tylko ma być wygodne, ale i ma się ładnie prezentować. Jeśli urządzasz pokój dla dziewczynki, to warto zakupić łóżko z baldachimem, pod którymi Twoja córka poczuje się jak księżniczka. Jeśli natomiast szukasz unikatowego łóżka dla chłopca, to warto rozejrzeć się za posłaniem w kształcie samochodu.

Zabawki w dziecięcym pokoju

Kącik zabaw dla przedszkolaka powinien zawierać też stoliczek z krzesełkiem, oba dostosowane do wzrostu dziecka. Każdy przedszkolak lubi rysować, stąd warto go umieścić w pobliżu okna, żeby padało na niego jak najwięcej naturalnego światła. Przedmioty i dodatki do pokoju dziecka są niezwykle istotnym elementem wnętrza. Przeglądając katalogi natrafić można na dywaniki z ciekawymi wzorami, huśtawki sufitowe, namioty do pokoju, interesujące wzory lamp, poduszki, domki dla lalek, modne w ostatnim czasie makramy, szmaciane lalki, misie, skrzynie na zabawki i wiele innych.

Bardzo dobrym pomysłem będzie również zakup konika na biegunach, tradycyjnej zabawki, która na pewno szybko się nie znudzi. Jeśli już zdecydujesz się na motyw przewodni pokoju przedszkolaka, pomyśl również o kupnie gier edukacyjnych dla Twojego dziecka. Na rynku znaleźć można ich wiele, są one dostosowane do wieku i pozytywnie wpływają na rozwój malucha. Jeśli nadal masz wątpliwości i nie wiesz jak urządzić kącik przedszkolaka, warto udać się do projektanta wnętrz, który wspomoże Cię dobrą radą i podzieli się swoim doświadczeniem.

Pomysły na urządzenie kącika dla przedszkolaka znajdziesz w sklepie https://www.hoplik.pl/

Rozwód z orzekaniem o winie a podział majątku

0
Rozwód z orzekaniem o winie a podział majątku

Choć prawo zakłada, iż rozwód z orzekaniem o winie nie ma wpływu na podział majątku, istnieją pewne okoliczności, które mogą de facto wpłynąć na ustalenie nierównego wkładu w majątek wspólny byłych małżonków. Ma to miejsce w sytuacji, kiedy tłem sporu o majątek są kwestie finansowe.

Podział majątku można przeprowadzić przed rozwodem, w trakcie jego trwania, na rozprawie o rozwód oraz już po stwierdzeniu rozwodu. Rozwód może być ponadto orzeczony bez winy lub z wyłącznej winy jednego z małżonków. Jeśli rozwód z orzekaniem o winie dotyczy Ciebie, poniżej znajdziesz garść informacji i porad na temat tego, jak taki wyrok sądy wpływa na kwestię podziału majątku byłych współmałżonków.

Kiedy majątek wspólny nie jest dzielony po równo?

Niezależnie od tego, czy rozwód następuje z orzeczeniem o winie czy bez, w momencie kiedy sąd stwierdzi ustanie małżeństwa automatycznie ustaje wspólność majątkowa. Mówimy tu o sytuacji, kiedy były małżonkowie nie spisali wcześniej intercyzy, czyli umownego zniesienia wspólności majątkowej. Taki majątek trzeba więc podzielić.

Co do zasady udziały małżonków w majątku wspólnym są równe, ale na wniosek jednego z nich lub obojga sąd może ustalić inny stosunek pomiędzy wniesionymi wkładami w majątek wspólny. Potrzebne jest do tego złożenie odrębnego wniosku oraz udowodnienie przed sądem, że jednemu z byłych współmałżonków należy się większy udział we wspólnym majątku. Np. kiedy drugi w sposób rażący lub uporczywy nie przyczyniał się do powstawania majątku wspólnego. Należy przy tym pamiętać, że ustalenie nierównych udziałów może objąć tylko cały majątek, a nie jego poszczególne części.

Czy rozwód z winy wpływa na podział majątku?

Trzeba powiedzieć to jasno: nie istnieją odrębne przepisy mówiące o tym, iż małżonkowi, któremu udowodniono wyłączną winę za rozpad małżeństwa przysługują mniejsze prawa do wspólnego majątku. Zatem co do zasady rozwód z orzekaniem o winie nie ma wpływu na podział majątku. Ale, trzeba to wyraźnie podkreślić, może wpływać w sposób pośredni. Na przykład jeśli wina byłego małżonka ma tło finansowe (ukrywanie dochodów, nie łożenie na wspólne dzieci, roztrwonienie majątku na alkohol/hazard). Wówczas „winny” małżonek musi liczyć się z tym, że sąd może ustalić nierówny podział udziałów w majątku wspólnym.

Co istotne, orzecznictwo pokazuje, że rozwód i podział majątku mogą się ze sobą wiązać. Dlaczego? Ponieważ sądy nierzadko biorą pod uwagę winę małżonka przy podziale wspólnego majątku. Ponadto rozwód z orzekaniem o winie może stanowić podstawę dla zasądzenia alimentów na małżonka „poszkodowanego” ze strony małżonka, którego sąd uznał za wyłącznie winnego. Niewinny małżonek takie alimenty może otrzymywać nawet dożywotnio. Z drugiej strony osoba uznana za winną rozpadu małżeństwa nie ma prawa żądać od byłego męża czy żony alimentów nawet jeśli popadnie w niedostatek.

Wózek wielofunkcyjny – czym się charakteryzuje? Podpowiadamy!

0
Wózek wielofunkcyjny – czym się charakteryzuje? Podpowiadamy!

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wózków dziecięcych. Do najbardziej popularnych należą te wielofunkcyjne 2w1 i 3w1. Poniżej przedstawimy najistotniejsze informacje na ich temat i podpowiadamy gdzie szukać dobrych modeli.

Wózek wielofunkcyjny 2w1

Ten rodzaj wózka charakteryzuje się zestawem gondola, spacerówka. Oczywiście do nich dochodzi jeszcze stelaż na który poszczególny element będzie nałożony. Takie rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne, ponieważ zapewnia opiekunom jak i dziecku stały dostęp do wózka od okresu niemowlęcego do ok 3 lat. Pierwsza zakładana jest oczywiście gondola, w której podróżują najmniejsze dzieci. Zazwyczaj zmienia się ją na spacerówkę w momencie gdzie maluch zaczyna już stabilnie siedzieć. Jednak jeśli rozmiary gondoli na to pozwolą i będzie ona miała regulowane oparcie to spokojnie można z niej korzystać dłużej. Z kolei spacerówka posłuży na okres większej aktywności dziecka, które będzie już na etapie poznawania świata i krótszych drzemek. Warto przy zakupie wózka sprawdzać jaka jest opcja regulacji oparcia. Bardzo dobrze sprawdzi się to rozkładane do pozycji leżącej. Dzięki temu także drzemki będą komfortowe.

Wózek wielofunkcyjny 3w1

Ten rodzaj wózka jest bardzo podobny do powyżej opisywanego. Również składa się z gondoli, spacerówki i stelaża. Dodać tu jednak należy jeszcze jeden element, mianowicie nosidło służące również jako fotelik samochodowy. Co więcej można je również założyć na stelaż co daje dodatkową możliwość przemieszczania się z dzieckiem bez konieczności wożenia ze sobą dodatkowego elementu. Wózek 3w1 w związku z czym jest jeszcze bardziej funkcjonalny, ponieważ jego zakup uwalnia rodzica od dodatkowych kosztów, które trzeba by ponosić w przypadku wyboru wózka pojedynczego.

Wózek polecanych firm Adamex, Bebetto, Baby Designe – gdzie kupić?

Wózki popularnych marek tak jak i wiele innych znaleźć można w wielu sklepach zajmujących się sprzedażą produktów związanych z dziećmi. Są to sklepy zarówno stacjonarne jak i internetowe jak np. https://zakupydladzieci.pl/pl/c/BABY-DESING/167. Nie ulega jednak wątpliwości, że znacznie większą ofertą mogą pochwalić się te drugie. Wszystko przez to, że katalogi internetowe nie potrzebują fizycznego miejsca. Tak jak dzieje się w przypadku punktów stacjonarnych. Tam najzwyczajniej nie starcza powierzchni na wystawienie wszystkich produktów z oferty wielu producentów. Właśnie dlatego na odbiór wybranego modelu należy poczekać. Skoro więc i tu i tu należy poczekać na zrealizowanie zamówienia, to należy sprawdzić gdzie oferta jest korzystniejsza. Mowa tu nie tylko o aspekcie finansowym, ale także o ilości dodatkowych elementów wchodzących w skład wybranego zestawu.

Wybór przedszkola to prawdziwe wyzwanie. Poznaj wskazówki, które Ci pomogą

0
Wybór przedszkola to prawdziwe wyzwanie. Poznaj wskazówki, które Ci pomogą

Aby wybrać dobre przedszkole w Poznaniu należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Wypuszczenie malucha z gniazda jest stresujące nie tylko dla niego, ale i dla rodzica. Dlatego podpowiadamy, na co należy zwrócić uwagę, aby dokonać wyboru szybciej, być zadowolonym w przyszłości, a nasza pociecha wstawała co rano z uśmiechem na buzi.

Lokalizacja

Dobre przedszkole w Poznaniu powinno mieć dostęp do terenów zielonych, parku lub ogrodów. Zabawa i zajęcia na świeżym powietrzu z pewnością wpłyną pozytywnie na rozwój dziecka, jego zdrowie oraz rozbudzą ciekawość świata. Kontakt z przyrodą, obserwowanie procesów w niej zachodzących będą z pewnością stymulujące. Być może Twoja pociecha odkryje w sobie małego biologa!

Kadra

Każdy z nas pamięta jakiegoś nauczyciela. Niektórych wspominamy, bo stali się dla nas wzorem do naśladowania, mentorem. Niestety, często w pamięć zapadają te mniej przyjemne przykłady. Musimy zdać sobie sprawę, że pierwsze wrażenie zetknięcia się dziecka z systemem szkolnictwa może być niezwykle stresujące. Dlatego postawmy na solidnych specjalistów, którzy posiadają zarówno wiedzę jak i pasję. Takich, którzy kochają pracę z dziećmi. Dzięki temu zapewnimy dobry start naszym latoroślom, a one nie będą od samego początku zrażone do figury nauczyciela.

Różnorodność zajęć

Dzieci szybko się nudzą, a ich nastroje bywają bardzo zmienne. Monotonia i nuda będą dla nich zdecydowanie bardziej męczące niż dla nas, a my przecież zdecydowanie nie przepadamy za stanami zawieszenia i jednostajności. Dlatego dobre przedszkole w Poznaniu powinno odznaczać się szeroką ofertą edukacyjną – wychowania fizycznego, rytmiki, zajęć logopedycznych, języków obcych oraz z różnych dziedzin nauki.

Dieta

Współcześnie świadomość dotycząca odpowiednich nawyków żywieniowych wzrasta. To dobrze, ale nie oznacza to, że mamy stracić czujność. Sklepy nadal pełne są produktów wysoko przetworzonych, dosładzanych, tak chemicznych, że niewiele mają wspólnego z prawdziwym jedzeniem. A przecież dieta to podstawa zrównoważonego rozwoju i zdrowia. Dlatego powinieneś wybrać takie przedszkole, które zapewni Twojemu dziecku posiłki na najwyższym poziomie, zdrowe, pyszne i różnorodne. Warto przed zapisaniem pociechy dopytać o przykładowe menu i możliwości zmienienia go w przypadku nietolerancji pokarmowej lub alergii. Niegdyś był to duży problem, dziś na szczęście coraz więcej miejsc zapewnia odpowiedni system żywienia.

Języki obce

Bez angielskiego ani rusz! Pracujący rodzice na pewno zdają sobie sprawę, że znajomość języków obcych jest wysoko cenioną umiejętnością, a język angielski to absolutna podstawa. Starsze pokolenia często nie miały możliwości nauki różnych języków, dlatego dziś natrafiają na przeszkody, przy np. poszukiwaniu pracy. Nie odbierajmy naszym pociechom szansy, pomóżmy im już teraz, wybierając dobre przedszkole w Poznaniu z ofertą nastawioną na naukę angielskiego. Będzie to dobra baza dla dalszego doszkalania się w tej dziedzinie, a dodatkowo ułatwimy im dalszą edukację.

Zrób coś dla siebie

Choć bywa to trudne, nie możemy zapomnieć, że wychowujemy dzieci nie dla siebie, ale dla świata. Zwróciła na to uwagę Unia Europejska, wprowadzając w życie Strategię Lizbońską. Pisze o tym Aneta Sobotka wspominając o celach edukacji przedszkolnej wykraczających poza samo dobro dzieci. Są nimi: wzrost zatrudnienia, podnoszenie jakości edukacji, wyrównywanie szans oraz zachęcanie do posiadania większej ilości dzieci. Ostatecznie dzięki istnieniu edukacji przedszkolnej rodzic może realizować się zawodowo. Zatem wybierając przedszkole dla swojej pociechy, starajmy się pamiętać także o sobie.

Spray, puder czy maskara do włosów – triki na szybkie zamaskowanie odrostów

0
Spray, puder czy maskara do włosów – triki na szybkie zamaskowanie odrostów

Szukasz sposobu na szybkie i skuteczne zamaskowanie odrostów bez użycia inwazyjnych preparatów? Dobrze trafiłaś! Jeżeli nie chcesz obciążać swoich włosów zbyt częstym farbowaniem, ale czujesz się niekomfortowo, widząc swoją fryzurę, możesz sięgnąć po rozwiązania kompromisowe – koloryzację półtrwałą lub preparaty do błyskawicznego retuszu odrostów.

Pękające pięty – co zrobić?

0
Pękające pięty - co zrobić?

Pęknięcie na piętach to nie tylko problem estetyczny, ale również groźny dla zdrowia jeżeli nic z tym nie zrobimy. Pękające pięty są zwykle skutkiem uszkodzonej zewnętrznej warstwy naskórka, która zanim pęknie, zgrubieje. Skóra tworzy wielowarstwową barierę ochronną. Każda z jej warstw spełnia specjalne funkcje. Ja skupię się w tym przypadku na naskórku. Powierzchowna warstwa naskórka składa się ze zrogowaciałych komórek ulegających ciągłemu złuszczaniu. Jej zadanie to ochrona przed urazami mechanicznymi oraz działanie czynników chemicznych. Prawidłowy proces złuszczania i rogowacenia korneocytów nazywany jest ortokeratozą. Gdy pojawiają się pękające pięty mamy do czynienia z hyperkeratozą, czyli nadmiernego rogowacenia tej warstwy.
Suchość skóry może dotyczyć wybranych miejsc (najbardziej obciążonych), lub obejmować całą stopę. Obumarły naskórek charakteryzuje się żółtym kolorem, może mieć stałą konsystencję, ale też może być kruchy i łuszczący się.

W zespole pękających pięt wyróżniamy dwa rodzaje pęknięć. Są to:
pęknięcia suche, są wynikiem zmniejszonej ilości łoju i potu lub zaburzeniem jego wydzielania. Skutkuje to nadmiernym rogowaceniem, zmniejszeniem elastyczności skóry co prowadzi do pęknięć skóry.
pęknięcia mokre, powstają na skutek maceracji skóry, która może wynikać z nadpotliwości stóp, bądź długotrwałego moczenia w wodzie. Takie mokre pęknięcia są niebezpieczne, ponieważ są miejscem podatnym na zakażenia bakteryjne co, skutkuje sączącą raną.

Przyczyny pękających pięt

Za pękanie pięty odpowiadają pewne czynniki, między innymi są to:
– nadmierna suchość skóry
– brak nawilżenia
– niedobory witaminowe, głównie chodzi o witaminę A i cynk
– nadwaga, otyłość
– zaburzenia hormonalne
– ciąża
– nieprawidłowe obuwie: zbyt twarda, cienka podeszwa
– zaburzenia krążenia
– choroby: łuszczyca, cukrzyca, reumatyzm, alergia

Jak leczyć i zapobiegać zespołowi pękających pięt?

Aby wyleczyć popękane pięty, należy przywrócić skórze jej ciągłość i właściwą elastyczność. Jak samemu sobie nie radzimy z problemem to najlepiej zgłosić się do gabinetu podologicznego. Ważne jest dobranie specjalistycznych preparatów i wykonanie wkładek ortopedycznych, które będą odciążały i amortyzowały.
Należy pamiętać o spożywaniu odpowiedniej ilości wody każdego dnia, noszeniu obuwia wykonanego z naturalnych surowców, oraz bawełnianych skarpetek, codziennym myciu stóp i stosowaniu odpowiednich kremów do stóp z takimi składnikami jak: mocznik 10%, witaminę A i E, lanolinę, glicerynę, olejek z drzewa herbacianego, masło shea.

podologwwarszawie.pl

Bajkowe urodziny dla dzieci w Białymstoku

0
Bajkowe urodziny dla dzieci w Białymstoku

Organizacja urodzin dla dziecka to duże wydarzenie dla rodziców. Należy przygotować zaproszenia, jedzenie, tort urodzinowy, a także zapewnić zabawy i rozrywki dla rozbrykanych maluchów. To naprawdę ciężka praca i pewnie wielu rodziców byłoby zadowolonych, gdyby mogło zorganizować urodziny dla dziecka w jakimś magicznym miejscu, w których wszystko byłoby dopięte na ostatnich guzik. I wicie co? Właśnie takim miejscem jest Fabryka Misia w Białymstoku oferująca organizację imprezy urodzinowej dla dzieci.

Kompleksowa organizacja urodzin dla dziecka w Białymstoku

Fabryka Misia zajmuje się organizacją urodzin dla dzieci kompleksowo – w cenie imprezy Twoje dziecko otrzymuje wynajętą bajkową salę dla siebie i swoich gości, zorganizowane animacje, gry, konkursy i zabawy wraz z profesjonalnym animatorami. Fabryka Misia zajmuje się wszystkim: od zaproszeń, poprzez napoje i przekąski, aż po niespodziankę dla jubilata.

urodziny

Jakie atrakcje dostaje Twoje dziecka w ramach imprezy urodzinowej w Fabryce Misia w Białymstoku? Mamy wiec dyskotekę, kolorowe zmywalne tatuaże, malowanie twarzy, olimpiadę sportową oraz zabawy-niespodzianki. Ponadto Twoje dziecko i jego goście mają do dyspozycji wszystkie wspaniałe zabawki dostępne w Fabryce Misia, czyli trampoliny, karuzelę, zakręcone labirynty kolorowych tuneli, siatkowe przeszkody, zjeżdżalnie, kolorowe piłeczki oraz interaktywną podłogę. A wszystko w akompaniamencie fruwających baniek mydlanych oraz wesołej muzyki. Ukoronowaniem każdej imprezy urodzinowej dladziecka w Fabryce Misia w Białymstoku jest przepyszny tort.

Sala Rodziców, skąd możesz mieć swoje dziecko na widoku

Fabryka Misia to duże Centrum Zabaw oferujące aż 8 tematycznych sal urodzinowych dla najmłodszych:

  • Sala Misia największa sala w Centrum Zabaw. Idealna sala urodzinowa dla młodszych i starszych dzieci, która pomieści aż 40 dzieci i 40 dorosłych.

  • Sala Stadion sala w stylu boiska, która zachwyci każdego fana piłki nożnej. Pomieści 20 gości.

  • Sala Morska fantastyczna sala z nietypowym klimatem; fluorescencyjne światła zachwycą każdego malucha. Można do niej zaprosić aż 40 gości.

  • Sala Księżniczki doskonały wybór dla małej księżniczki! Sala urodzinowa na 15 osób.

  • Sala Piratów idealny wybór dla każdego chłopca i łobuzowanej dziewczynki. Piracki statek pomieści 15-osobową załogę.

  • Sala Disney wymarzone miejsce dla każdego fana bajek Disneya, pełne ulubionych bohaterów Twojego dziecka! Idealna sala dla 20 osób.

  • Sala Księżniczki 2 kolejne miejsce dla dziewczynek, które marzą, by zostać księżniczką! Wszystkie zaproszone damy będą oczarowane. Komnata idealna dla 20 osób.

  • Sala Dżungla ta sala urodzinowa to nietypowa przestrzeń urządzona w zielonych odcieniach, gdzie z przyjemnością spędzi czas każde dziecko. Można do niej zaprosić nawet 30 gości.

Kompleksowa organizacja urodzin dla dziecka w Białymstoku

Sala Rodziców, skąd możesz mieć swoje dziecko na widoku

Na opiekunów z kolei czeka przeszklona Sala Rodziców, w której można poczekać na swoje maluchy, a przy okazji obserwować jak się bawią. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat organizacji urodzin dla dziecka w Fabryce Misia? Skontaktuj się z Centrum Zabaw i zarezerwuj termin już dziś – https://fabrykamisia.pl/onas